DaNieL Jacob RaDcLiFFe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaNieL Jacob RaDcLiFFe

Daniel Radcliffe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daniel'den alıntılar

YazarMesaj
TILSIM

TILSIM

Daniel'den alıntılar Empty
MesajKonu: Daniel'den alıntılar   Daniel'den alıntılar Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 5:17 am

Harry Potter rolünü aldıktan sonra: "Sanırım Harry'e biraz benziyorum, çünkü bir baykuşum olsun isterdim. Evet, aslında küçük bir tane."

"Bilmiyorum. İnsanlar bana kederli göründüğümü söylüyor. Bana "Neşelen, Dan, o kadar da kötü değil!" diyolar. Bazen öylece boşluğa bakıyorum, insanlar korkuyor. Eğer büyülü olmayan bir şekilde görünmem gerekseydi, bunu yapabilirdim. Ben mutlu biriyim. Gerçi adımın yanına kalpler falan çizmem, bu kadarı fazla mutlu olurdu."

"Pastayı pek sevmem."

"Kesinlikle. Yüzde yüz." [sihire inanmak konusunda]

"Babam koşarak gelip "Bil bakalım Harry Potter'ı kimin oynamasını istiyorlar?" dediğinde banyodaydım ve çığlık atmaya başlamıştım. Sanırım hayatımın en güzel anıydı."

"Ben sakar değilim, sadece kazaya yatkınım."

4. filmi seyretmekle ilgili olarak: "İnsanlar sevecek mi diye biraz endişeliydim ama ben seyrettim ve seveceklerinden eminim. Gerçekten iyi olmuş, oldukça korkutucu, oldukça duygusal. Ben bile ağladım ve kolay ağlayan biri değilim! En sonda adım yazdığında ağladım! Aman Tanrım, müthişti! Benim adım olduğuna inanamadım. Filmi çekmeye başladığımızdan bu yana birçok kişiyle tanıştım, harikaydı. Buraya kadar geldik ve başlangıçtan bu yana çok şey değişti. Gerçekten bir yolculuk gibiydi."

Kendizi yakışıklı bulup bulmadığı konusunda: "Kendimi yakışıklı göremiyorum, ama eğer başkaları görebiliyorsa, güzel. Hoş!"

"Senaryo iyi ve yönetmen ilginç olduğu sürece her rolü oynarım."

"Onları seviyorum ama etrafta yarasalar uçarken konsantre olmak zor oluyor ve uçarken çiş yapıyorlar." [setteki yarasalarla ilgili olarak]

"Okulda hiç havalı biri olmadım, ama hala havalı insanlarla birlikte değilim. Ben onları sevmediğimden değil, onlar benimle ilgilenmiyorlar."

"Bir sayfada çok fazla minik sayı!" [matematikle ilgili olarak]

"Sahne kameralardan çok daha korkutucu, çünkü gerçekten herşeyi berbat edebilirsiniz ve yeniden çekme şansınız yok."

"Okula geri döndüğüm zaman herkesbir sürü soru soruyor. Bir hafta kadar sonra, ben herşeye cevap verdiğimde, normale dönüyoruz."

"5. film için karar vermek için erken. Hala Harry ile aynı yaştayım ve aslında o kadar da büyümedim."

"Okulda başım derde girdiğinde üzerime bir görünmezlik pelerini atıp kapıdan sıvışmak isterdim. Ya da 3 başlı bir köpeğim olsun isterdim, böylece kimse benimle tartışamazdı!"

"Etrafımda kızların olmasına aldırmıyorum."

Daniel'den alıntılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-