DaNieL Jacob RaDcLiFFe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaNieL Jacob RaDcLiFFe

Daniel Radcliffe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daniel’la Oyunculuk Kariyeri Hakkında

YazarMesaj
TILSIM

TILSIM

Daniel’la Oyunculuk Kariyeri Hakkında Empty
MesajKonu: Daniel’la Oyunculuk Kariyeri Hakkında   Daniel’la Oyunculuk Kariyeri Hakkında Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2007 10:03 am

Equus hakkında:
“Bu rolü oynayan diğer aktörlerin tamamı bunu yaptı (çıplak çıktı), yani ben de yapmazsam gerçekten bu rolü oynuyor olmam… Oyun kendisi olmaz, aynısı olmaz. İnanılmaz derecede heyecanlı olacağım ama kendi kendime düşünürken sürekli “senaryoda var, yapılması gerek” deyip duruyorum. Çok korkuyorum ama aynı zamanda heyecanlıyım da.”

Melez Prenste Harry’i oynamak konusunda:
“Bilmiyorum…. Ama 6’ıncı kitap çok güzel ve eğer senaryo iyi ve adil olursa, reddetmek aptalca bir hareket olur”

7’inci kitapta Harry’nin hayatta kalması hakkında:
“Rowling’le konuştum, ama bu konu hakkında değil… 7’inci kitapta ne olacağı hakkında hiç bir bilgim yok. Umarım çok ama çok güzel olur ve her ne olursa ben yaparım. Aslında çok ilginç olacağını düşünüyorum. Aralarında çok güçlü bir bağ olması nedeniyle Voldemort’un ölebilmesinin tek yolu, Harry’nin de ölmesi olabilir.” dedi.

Son olarak, yeni filmi “The December Boys” ve Avustralya aksanı hakkında:
“Daha duyacaksınız, biliyorum… Eninde sonunda, filmi izlediğinizde duyacaksınız. Başka bir ülkede film yapmak çok güzeldi, yeni bir ekip, yeni bir rol. İnanılmaz derecede yenileyici ve ilginçti, ve benim için yepyeni bir deneyim oldu.

Daniel’la Oyunculuk Kariyeri Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-