DaNieL Jacob RaDcLiFFe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaNieL Jacob RaDcLiFFe

Daniel Radcliffe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

beşinci filmin galası Japonya ropörtaj

YazarMesaj
TILSIM

TILSIM

beşinci filmin galası Japonya ropörtaj Empty
MesajKonu: beşinci filmin galası Japonya ropörtaj   beşinci filmin galası Japonya ropörtaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 10:49 am

Soru: Rupert ve Emma uzun zamandır film çekiyorlar. Eskisiyle karşılaştırıldığında, bir farklılık var mı?
Cevap: Aslında 3 yılın ardından Rupert'ın pek değiştiği söylenemez (gülüyor). Büyüdüğümüzü ve değiştiğimizi düşünüyorum ama aslında çok sık buluşuyoruz. Belki de değişimi fark edemiyoruz bu yüzden.Filmler arasında mola veriyoruz ve kayda değer aralıklarımız oluyor ama her yıl neredeyse 11 ay beraber çalışıyoruz.

S: Sanırım bu sefer film sırasında çok fazla etken sahne oldu, tehlikeli değil miydi?
C: Harry Potter ve Ateş Kadehi'nde gerçekten korktuğum tek bir sahne vardı ama bu filmde hiç yoktu. Genelde harika bir ekip tarafından korunduğum için, bu sefer pek de öyle tehlikeli bir deneyim yaşamadım.

S: Bu filmdeki favori sahnen neydi?
C: Prof. Umbridge'i canlandıran Imelda Staunton ile çektiğimiz tüm sahneler, benim favori sahnemdi. Gerçekten harika bir aktris. Çok hoş bir insan ve onunla olduğum zaman, mutlu oluyorum. Ayrıca çok da entellektüel. Onunla çalışıyor olmam gerçekten harika ve en çok, onunla olan sahneleri beğendim.

S: (Muhabir, Dan'in t-shirt'ünü göstererek) Üzerindeki t-shirtte "Tokyo-na" yazıyor. Bunu kendin mi seçtin?
C: Evet.. Ne anlama geliyor?

S: Bildiğin gibi "TOKYO", Tokyo demek ve "na" da Japon alfabesinde bir harf.
C: Gerçekten mi?! Ben bunu Avusturalya'dayken almıştım. Emin değilim tam... Evet, kesinlikle! T-shirt'ün şeklini ve üzerinde yazan harflerin şekillerini beğendim ve aldım.

S: Ne tarz giyinirsin?
C: T-shirt ve kot gibi basit şeylerden hoşlanırım. En çok bunu severim. Fakat, çok "cool" t-shirtlerim var ve hepsini de çok seviyorum. Gerçekten çok fazla t-shirt'üm var.

S: Londra'da, basit moda, gençler arasında yaygın mı?
C: Şey.. pek emin değilim... Bir çok moda yaygın gibi duruyor. Örneğin; parlak renkli kıyafetleri giyen veya aslında birbirine yakışmayan kıyafetlerlerle kombinasyon yaparak giyinen pek çok insan var. Sanırım bu trend Japonya'dan geldi çünkü garip ve vahşi trendler Japonya'da hep yaygın olmuştur. Sanırım, Britanya bu modayı takip etmeye çalışıyor şimdilerde.

S: Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Bunun bizi memnun etmesine rağmen, sonuçta bir Japon geleneği.
C: Sanırım öyle. Evet, kesinlikle öyle.

beşinci filmin galası Japonya ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cinema Today (japonya)