DaNieL Jacob RaDcLiFFe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DaNieL Jacob RaDcLiFFe

Daniel Radcliffe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cosmo girl'den

3 posters
YazarMesaj
rebel_-_angel

rebel_-_angel

cosmo girl'den Empty
MesajKonu: cosmo girl'den   cosmo girl'den Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 3:50 am

arkadaşlar cosmo girl dergisinde okudum belki görmüşsünüzdür.
Daniel radcliffe açıklıyor'' aramızda hiçbirşey yok''
daniel radcliffe,2006 yılının ekim ayında harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı film oyuncuları arasında hiçbir romantik ilişkinin olmadığını söyledi; ' set kadar romantik olmayan başka bir ortam düşünmek zor gerçekten.yani hepimiz 13,14 yaşlarına girerken öyle birşeyler biraz vardı birbirimizden deli gibi hoşlanıyorduk ama hayır, artık değil.''

ewt.hatta dan emma'dan hoşlaşıomuş.ama artık hoşlaşmıomuş.
TILSIM

TILSIM

cosmo girl'den Empty
MesajKonu: Geri: cosmo girl'den   cosmo girl'den Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 2:11 pm

evt hoşlandıgı zmnları biliyordum Crying or Very sad o zmnlar tam dan fandım Razz

ama zaten artık hoşlanmadıgı belli ya Cool
rebel_-_angel

rebel_-_angel

cosmo girl'den Empty
MesajKonu: Geri: cosmo girl'den   cosmo girl'den Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 3:12 pm

eft artık belli dan&emmacılar artık bunlarla uğraşmasınlar.aslında yakışıolar ama.emma'yı da çok severim hani.
dan-radcliffe

dan-radcliffe

cosmo girl'den Empty
MesajKonu: Geri: cosmo girl'den   cosmo girl'den Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 6:36 am

bn hem dan i hem emma yı ikisinide çok seviorum bnce dan in bi znlar emmadn hoşlndığını ama artık hoşlanmadığını biliorum ama yinede birbirlerine ykıştılarını düşünüorym..
http://www.forumlari.net/index.php?sid=2c0b4baac526f862c8bf69082

cosmo girl'den
1 sayfadaki 1 sayfası